MS Power BI, interaktif raporlar hazırlayacağınız, dashboard’lar tasarlayacağınız, görselliği güçlü bir iş zekası çözümüdür. MS Power BI teknolojisini müşterilerimize geçmiş işletme faaliyetleri, mevcut işletme faaliyetleri ve gelecek işlemlerin güçlü tasarımlar ile sunulması şeklinde projelendirmekteyiz. MS Power BI çözümünü özel proje geliştirmeleri veya danışmanlık hizmeti şeklinde sunmaktayız.

MS Power BI Danışmanlık Hizmeti

MS Power BI danışmanlık hizmeti ile müşterilerimize MS Power BI ürünü yetenekleri, MS Power BI’a aktarılacak data yapısının analizi, MS Power BI masaüstü ve web kullanımı, proje ekibine deneyim ve tecrübelerin aktarılması konularında çözüm sunmaktayız. Danışmanlık hizmeti sunduğumuz firmalarda proje ekibine aynı zamanda MS Power BI eğitim hizmeti de vermekteyiz.

Özel MS Power BI Projeleri

Özel MS Power BI projelerini, müşteri gereksinimleri doğrultusunda MS Power BI masaüstü ve MS Power BI web şeklinde hazırlamaktayız.

Özel MS Power BI projelerini müşterilerimize aşağıda detaylandırdığımız hizmet içeriği kapsamında sunuyoruz:

  • MS Power BI üzerinde raporlandırılacak data yapısının incelenmesi,
  • MS Power BI.a aktarılacak verilerin analizi ve optimize edilmesi,
  • 3. parti uygulamalar ile gerçekleşecek entegrasyon,
  • Hazırlanan raporların MS Power BI Desktop Report View ile gösterilmesi,
  • MS Power BI kütüphanesi içerisinde yer alan görseller, özel renkler, gradyanlar ve diğer farklı seçeneklerle raporların formatlanması,
  • Firmalardan gelen istekler doğrultusunda raporların gösterimi için dijital ajansımız ArnoBrasco tarafından yapılacak özel tasarım çalışmaları,
  • Hazırlanan raporların mobil cihazlardan (tablet ve cep telefonları) kullanımı için MS Power BI Web yayımlama yapısının sunulması.
Bilgi Alın