20+ Yıllık Deneyim

Caretta Yazılım kurulduğu günden itibaren yazılım sektöründe kendini geliştirmiştir ve yıllar içinde kazandığı deneyimlerle müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler üretmektedir.

Sektörel Bilgi Birikimi

Caretta, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleri ile üstlendiği tüm projelerde, teknik alt yapısı güçlü, kullanımı kolay, çözümler üretmektedir.

Kuvvetli Yazılım Altyapısı

Caretta, 20+ yıllık tecrübesinin bir kazanımı olarak, gerçekleştirdiği projeler sonucunda oluşturduğu yazılım kütüphanesi ile birçok çözümün uygulama taslağını bünyesinde barındırmaktadır.

Deneyimli Mühendis Ekibi

Caretta, bünyesinde çalışan 50+ kişilik uzman ve deneyimli yazılım ekibi ile firmalara, farklı projeler ve teknoloji çözümleri ile hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve Etkili Dış Kaynak Hizmeti

Caretta, firmaların istekleri doğrultusunda, firmaların istekte bulunduğu nitelik ve sayıda ‘dış kaynak’ hizmeti sunmaktadır.

Koordine Grup Şirketleri

Caretta, grup şirketleri olan, dijital ajansı ArnoBrasco ve bilgi işlem alanındaki insan kaynakları danışmanlık şirketi Karena IK ile koordineli şekilde çalışarak, müşterilerine kapsamlı ve etkin bir hizmet sunmaktadır.

Hizmet Garantisi

Caretta, gerek üretim aşaması ve gerek üretim sonrasında ürünün, istenilen niteliklerde olmasına ve kullanıcısına eksiksiz sunulmasına garanti vermektedir.