Caretta Akademi: Üniversitelerin temel bilimler ve mühendislik bölümlerinde eğitimlerine devam eden, kendini bu alanda geliştirmek isteyen, 3. ve 4. sınıf öğrencileri Caretta Akademi ile profesyonel bir çalışma ortamında yazılım sektörü ile tanışma fırsatı yakalamaktadır. Bu staj programına katılan öğrenciler; uzmanlaşmış ekibimiz tarafından verilen temel yazılım geliştirme araç ve yöntemlerine dair eğitimin ardından öğrendiklerini gerçek projeler ile tecrübe etme şansı elde etmektedir. Caretta Akademi’de başarıları ile ön plana çıkan stajyerler, tam veya yarı zamanlı kadrolu olarak ekibimize dahil olma fırsatına sahip olmaktadır.

Yazılım Stajı: Yazılım stajı programımız, okulların zorunlu staj kapsamında değerlendirilmekte ve yaz aylarında uygulanmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde eğitimine devam eden son sınıf öğrencileri, alanında uzmanlaşmış profesyonel bir ekip ile birlikte yazılım alanındaki deneyimlerini arttırma şansı yakalamaktadır.

Staj başvurularınız için Kariyer.net sayfasından ilanlarımızı takip edebilir ya da Aramıza Katılın bölümünden başvuru formunu doldurarak bize başvurunuzu ulaştırabilirsiniz.